RK Split: Kup Sv. Nikola 2016

Ronjenje na dah
Typo

Ronilački klub „Split“ organizirao je ovu subotu 03.12.2016. klupsko natjecanje u ronjenju na dah i plivanju perajama. Nastupilo je 13 natjecatelja u ronjenju na dah (seniori) i 11 natjecatelja u plivanju perajama (početnici, juniori, kadeti).

Natjecanje se održalo prema CMAS pravilima a da sve bude po pravilima pobrinuo se glavni sudac natjecanja Vedran Milat sa svojim pomoćnicima. Za sigurnost u bazenu brinuli su se naši ronioci Tomo Vrdoljak i Ivo Birimiša  a sve pod budnim okom naše doktorice Ivane Šolić koja je bila u pripravnosti sa novim O2 setom za prvu pomoć koji je klub ove godine dobio od Grada Splita.  

Za fotografiju je bila zadužena naša članica Dominika Kristiana Pavlov koja je zabilježila sve značajne trenutke natjecanja. Trener Damir Petrić može biti  zadovoljan viđenim,  progres je vidljiv i može očekivati odlične sportske rezultate u novoj sezoni. 

Početnici , juniori i kadeti pored zasluženih odličja dobili su i poklon pakete sponzora Victad.o.o , kojima ovom prilikom i zahvaljujemo.

 

Rezultati DNF: 

 

Rezultati DYN:

 

REZULTATI

PLIVANJE PERAJAMA

1. 50 NOGE DELFIN ( DASKA + B.F. )

1.   BORIĆ MARE                              POČETNICI          52.22 ( 1. MJESTO CURE )

2.   BAKAVIĆ MIHAEL                      POČETNICI          57.69 ( 1. MJESTO MUŠKI )

3.   STOKIĆ BUNDARA JADRAN     POČETNICI           1:04.21 ( 2. MJESTO MUŠKI )

2. 100 SLOBODNO ( B.F. )

1.   PISAC JURE                                 JUNIORI                1:01.04 ( 1. MJEST MUŠKI )

2.   ŠERIĆ BRUNA                             JUNIORI                1:08.92 ( 1. MJESTO CURE )

3.   BORIĆ PETRA                             JUNIORI                 1:15,79 ( 2. MJESTO CURE )

4.   MARTIĆ MARINO                      ML. JUNIORI         1:18.46 ( 1. MJESTO MUŠKI )

5.   ČUBIĆ LANA                               ML. JUNIORI         2:20.58 ( 1. MJESTO CURE )

 

 

3. 50 SLOBODNO ( B.F )  

1.   BOČKAJ BUNDARA VATROSLAV  KADETI                30.39 ( 1. MJESTO MUŠKI )

2.   ZUPAN DAVID                              KADETI                   30.40 ( 2. MJESTO MUŠKI )

3.   BAKAVIĆ KLARA                           KADETI                   37.64 ( 1. MJESTO CURE )

4. 50 PRSNO 

1.   PISAC JURE                                   JUNIORI                 43.05 ( 1. MJESTO MUŠKI )

2.   ŠERIĆ BRUNA                               JUNIORI                 47.73 ( 1. MJESTO CURE )

3.   ZUPAN DAVID                              KADETI                   50.60 ( 1. MJESTO MUŠKI )

4.   MARTIĆ MARINO                        ML. JUNIORI          52.00 ( 1. MJESTO MUŠKI )

5.   BOČKAJ BUNDARA VATROSLAV  KADETI                 53.18 ( 2. MJESTO MUŠKI )

6.   BORIĆ PETRA                                JUNIORI                  54.98 ( 2. MJESTO CURE )

7.   BAKAVIĆ KLARA                          KADETI                     57.10 ( 1. MJESTO CURE )

8.   BORIĆ MARE                               POČETNICI               1:13.90 (1. MJESTO CURE )

9.   BAKAVIĆ MIHAEL                      POČETNICI                1:22.21 (1.MJESTO MUŠKI)

10. ČUBIĆ LANA                                POČETNICI               1:30.14 (1. MJESTO CURE) 

 

Tekst: Vedrana Vidović